Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ak aj vy máte doma králika/ov, pošlite mi ich fotky na mail spolu s menom a krátkym opisom, vašim menom, poprípade odkazom na vašu stránku a ja to všetko vložím do tejto rubriky :)

A máme tu konecne po dlhom čase králička, tak nakuknite aj na jeho stránku :)

Ahoj, jsem zakrslý králíček Bobíšek a je mi ctí být na tomto webu! Nevím přesně kdy jsem se narodil, ale páničci mi to podle nějakých jejich lidských dedukcí určili na 20. dubna 2008 (do rodiny jsem přišel 1. června 2008). Moji majitelé jsou Greeněnka a Prchálek. Moje oblíbená hra je zápasení s letákem z kauflandu (když nic jinýho, tak beru i leták z Tesca aj. ) Moje oblíbené místečko je pod kuchyňskou linkou na pekáčku.

Můj web je www.bobiskovy.estranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.bobiskovy.estranky.cz

(Bobísek, 2. 11. 2008 22:32)

nevím mail, tak jsem to napsala sem... když mi napíšeš na bobiskovy.estranky.cz@seznam.cz tak Ti dodám i fotečky.

www.bobiskovy.estranky.cz

(Bobísek, 2. 11. 2008 22:30)

Ahoj, jsem zakrslý králíček Bobíšek a je mi ctí být na tomto webu! Nevím přesně kdy jsem se narodil, ale páničci mi to podle nějakých jejich lidských dedukcí určili na 20. dubna 2008 (do rodiny jsem přišel 1. června 2008). Moji majitelé jsou Greeněnka a Prchálek. Moje oblíbená hra je zápasení s letákem z kauflandu (když nic jinýho, tak beru i leták z Tesca aj. ) Moje oblíbené místečko je pod kuchyňskou linkou na pekáčku. Můj web je www.bobiskovy.estranky.cz